התקפות האוויר בסוריה שיוחסה לישראל פגעה במפעל לעיבוד בצל ובמפעל להאכלת בקר, שהוסב על ידי הכוחות האיראניים למחסני תחמושת, כך מסר היום (שישי) קבוצת כלבי השמירה הסורית. מצפה הכוכבים הסורי לזכויות אדם נמסר כי שביתה אחת כוונה למפעל הבצל בסלמיה הסמוך לחמא שבמערב סוריה. המפעל פעיל, אך חלק ממנו הועבר על ידי הכוחות האיראניים והוסב למחסן נשק. בדו"ח נמסר עוד כי השביתה גרמה לפיצוצים משניים רבים שנמשכו מספר שעות, וכי שברי מהפיצוצים הללו המשיכו לפצוע תושבים מקומיים.

התקפה שנייה פגעה במפעל ההזנה, אף הוא באזור חמה, שמשמש כוחות איראנים כדי להסתיר מתקני אחסון נשק. מספר טילים עוינים נורו לעבר עמדותינו הצבאיות בקאבג'ג', מערבית לדיר עזור ובאזור אל-סוחנה, אמר גורם צבאי שצוטט על ידי סוכנות הידיעות הרשמית SANA, והשתמש במונח המשותף של דמשק למתקפות ישראליות. בהמשך דווח על מתקפה שלישית של הפצצות מוקדם ליד חמה, בטענה שההגנה האווירית יירטה כמה טילים. על פי הדיווחים בסרטון מהזירה נראים פיצוצים בשטח.

הפצצות ישראליות כיוונו לעמדות המיליציה האיראנית בתל אל-סאהן, והרגו את החיילים הסורים, בעוד חמישה לוחמים המגובים באיראן נהרגו וכמה אחרים נפצעו אנושות בשביתה נפרדת ב"מרכז צבאי" ליד דיר עזור, במזרח סוריה. ההפצצות הובילו ל"נזק נרחב"במגדלי התקשורת והצית שריפות באזור. המיליציות הנתמכות על ידי איראן נכחו גם באזור.