הראפר האמריקני קניה ווסט, תומך נלהב של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, הודיע ​​בשבת כי יתמודד לנשיאות בבחירות שיערכו השנה ובכך יציב אתגר לטראמפ וליריבו הדמוקרטי שכרגע מוביל בסקרים, סגן הנשיא לשעבר ג'ו ביידן. "עלינו לממש כעת את ההבטחה של אמריקה על ידי אמון באלוהים, איחוד חזוננו ובניית עתידנו. אני מתמודד על תפקיד נשיא ארה"ב " כתב קנייה ווסט בפוסט בטוויטר והוסיף אמוג'י דגל אמריקאי ואת ההשטאג 2020VISION .

לא ברור אם ווסט רציני בדבריו והאם הוא באמת מעוניין להתמודד על התפקיד הנחשק בעולם נשיאות ארה"ב ארבעה חודשים לפני הבחירות שעתידות להערך ב-3 בנובמבר, ובמידה וכן האם הוא יספיק להגיש את כל המסמכים הנדרשים בכדי להתמודד לנשיאות. חשוב לציין כי המועד האחרון להוספת מועמדים עצמטיים לבחירות עדיין לא חלף ואם ווסט אכן רוצה להתמודד בסופו של דבר לנשיאות ארה"ב דבר זה הינו אפשרי.

לפני כשנתיים ווסט דיבר באופן גלוי אל ההמון ודן בנושאים אישיים וחברתיים, דן ביקומים אלטרנטיביים לכדור הארץ במידה ובעתיד תהיינה בעיה כזאת או אחרת להמשיך את חיינו בכוכב הלכת שלנו. כמו כן, התוודא קניה ווסט כי בעקבות חוסר בשינה בתקופות מסוימות בחייו בעקבות עיסוקיו הרבים הוא סבל ממאניה דפרסיה שהתבטא במצבי רוח משתנים תנודתיים

ומה היו התגובות ברשתות החברתיות על הפוסט של קנייה ווסט אתם בטח שואלים. אז אילון מאסק, המנכ"ל של יצרנית המכוניות החשמליות טסלה, אישר את פוסט הטוויטר של ווסט וצייץ בחשבונו: "יש לך את מלוא התמיכה שלי!" הוא כתב. מה שאפשר להגיד באופן ודאי זה שבמידה ואכן זה יצא לפועל והראפר מבין המצליחים והעשירים בעולם יתמודד על נשיאות ארה"ב, יש לו מספר קולות מובטחים השייכים למשפחתה של אישתו קים קרדשיאן בין הנשים העשירות והמצליחות בעולם, שיכולה לסחוף בקלות קהל מעריצים רב שיצביע לווסט. לנו נותר להמתין ולראות אם אכן זה יצא לפועל או שזה רק ישאר בגדר פוסט ברשתות החברתיות.