בעת האחרונה השימוש במצלמות הרשת בשביל שיחות וידאו בין שותפים לעבודה או קרובי משפחה הולך וגובר אחת הבעיות המרכזיות היא שברוב המחשבים מצלמות הקדמיות הן באיכות ירודה מאוד. על מנת לפתור בעיה זו חברת Fujifilm מאפשרת לך לחבר את מחשבך האישי למצלמותיה השונות (ישנם שלל דגמים) בין אם יש לך מחשב של ווינדוס או של מק (ההתממשקות למחשבי מק קורת בימים אלו ממש). 

יצרני המצלמות הבינו שבעקבות הסיטואציה שנוצרה כעת עם השימוש העולה וגובר בשיחות וידאו והרצון של המשתמשים באיכות תמונה ושמע טובים הרבה יותר, ניתן ואף רצוי לאפשר התממשקות בין המצלמות הקיימות למחשבים השונים בעלי מערכות הפעלה שונות בכדי להגיע לקהל רחב ככל הניתן ובכך להגדיל מכירות ולהפוך לרווחים בשוק זה. מציעים יתרונות רבים בכל פעם שאנשים כה רבים מוצאים שיחות ועידת וידיאו מהבית חלק כה גדול מחייהם בעבודה.

למצלמות המוצעות יש איכות וידאו טובה יותר מרוב מצלמות הרשת המתוקנות במחשבים הניידים בימינו. לא די בכך, קיימת האופציה שהצמצמים האיכותיים של המצלמה יוכלו לטשטש את הרקע של התמונה ולהבליט את פרצופו או פרצופיהם של המשתמשים. זה אפקט נעים הרבה יותר מאשר הטשטוש המלאכותי אשר נעשה על ידי אפליקציות המובילות בתחום שיחות הוידאו. כמו כן, העדשות ניתנות להחלפה ובכך למשתמש קיימת האופציה לבחור את העדשה הטובה ביותר לנקודת הזמן בה הוא נמצא בכדי להציג את המשתמש באופן הטוב ביותר לדוגמה צילום זווית רחבה בכדי להראות את מקום העבודה או צילום בזווית יותר ממוקדת על מנת להבליט תווי פנים וכו'.

הדבר הכי חשוב הוא החיסכון הכספי. מי שיש בידיו כבר מצלמה של Fujifilm מהדגמים הנבחרים יוכל ללא תוספת כספית או קניית מצלמת רשת ייעודית (שמחיריהן עלה בעת האחרונה בעקבות הביקוש הגדל בעקבות הסיבות שהוזכרו לעיל) לחבר את מצלמותו למחשבו האישי בין אם מדובר במחשב של ווינדוס או מק ולהנות מצילום איכותי ומקצועי בזכות כך. כל מה שעלייך לעשות הוא לחברת את המצלמה למחשבך וכאשר אתה נכנס ליישומון של שיחת הוידאו בו אתה מעוניין להשתמש, עלייך לבחור במצלמה של Fujifilm כמצלמה הראשית.