פרטים חדשים אודות הדור השני של מוטורולה Razr שיגיע עם מסך מתקפל מרשים מאוד הודלפו השבוע בפירוט רב שם הורחב על פונקציות רבות ופיצרים שיש למכשיר. מוטורולה Razr 5G, צפוי להגיע בצבע כסוף והמסך שלו יהיה בגודל של 6.2 אינץ'. מערך הצילום של המכשיר יהיה משוכלל ומתקדם בהשוואה לדגם הקודם ומתחרים בסדר גודל שלו בשוק וכמו כן תהיה האופציה לכרטיס SIM כפול.

למכשיר החדש מבית מוטורולה יגיע עם נפח אחסון פנימי של 256 ג'יגה-בייט, ו- 512 ג'יגה-בייט. מגש כרטיס ה- SIM הכפול כולל גם ננו SIM וגם eSIM. מכשיר זה יהיה כמעט בוודאות ללא תו תקן כנגד מים ואבק . הוא לא היה עם ה- Razr הראשון מתקפל . עם מצלמה ראשית של 48 מגה פיקסל ומצלמה משנית של 20 מגה, נראה כי מכשיר זה זוכה לשדרוג משמעותי מהמהדורה הראשונה שלו אך עדיין נדרש מקצה שיפורים בכדי להגיע לאיבוד התמונה של המובילות בתחום. ה- Razr הראשון עם תצוגה מתקפלת שיצא בשנת 2019 כלל חיישן מצלמה עם 16MP ,חיישן תלת מימד בגבו ומצלמה קידמית בעלת 5MP.

סוללתו של הסמארטפון לא ניתנת להסרה והיא צפויה להיות בגודל של כ- 2500 מיליאמפר. אנו לא מצפים שגודל הסוללה ישתנה משמעותית עם הדגם החדש, אך מהירות הטעינה צריכה לקבל מעט שדרוג מה- 15W המקורי. צבעים נוספים עשויים להיות שחור וזהב בתקווה שהוא לא יהיה דומיננטי יותר מידי וישתלב עם עיצוב המכשיר. תאריך ההשקה של המכשיר יהיה בנובמבר-דצמבר 2020 והוא ישוחרר בסוף השנה. על מנת להנות מהמכשיר עם המסך המתקפל תאלצו להיפרד מכ-6000 שקלים ואולי אף יותר. אנחנו מאמינים כי יקחו כמה שנים עד אשר יצא מכשיר סלולרי מתקפל אשר יהיה מצד אחד מעולה ומצד שני במחיר נגיש לקהל לקוחות רב.