אוזניות ה- Surface Earrosoft של מיקרוסופט כבר יצאו לפני כמספר שבועות, אך הן כבר מעוררות מחלוקות רבות בקרב חובבי המוסיקה גדגאטים וטכנולוגיה ברחבי העולם. משתמש בפורום הרגיש לאחר שימוש של מספר שעות באוזניות בדגש על כך ש-"הרעש נשמע לבן" וצלילים קופצים שמגיעים דרך האוזניות החדשות שעלותן היא 199 דולר (בארץ צפויות לעלות מעט יותר לאחר תוספות מס וכו').

עוד פעיל בפורום של מיקרוסופט ציין כי "נראה שיש בעיה לא פשוטה בכלל באוזניות אלה, ואני תוהה אם בעיה זו ספציפית לזוג האוזניות שלי או שמא היא בעיה גורפת שמיקרוסופט צריכים לתת עליה את הדין." הרעש נמשך זמן לא מבוטל כלל והוא לא הפעיל מוזיקה כאשר שם את האוזניות בכדי לבדוק זאת.

ואז, שלושה ימים אחר כך, סוכן של מיקרוסופט שממתן את הפורומים, מודיע לאנשים שמיקרוסופט בעניין: "אנו מתנצלים על הצרות שעליך לעבור עם האוזניות שלך זה הועבר לצוות שלנו באופן מיידי. המשוב שלך מוערך מאוד ונחזור אליך ברגע שנקבל עדכונים בנושא. "

שרשור הפורום בנושא האוזניות של מיקרוסופט מלא במשתמשים מודאגים אחרים. משתמש מודאג נוסף כותב כי "אני מחזיר את האוזניות. איכות השמע בלתי נסבלת. כשאתה צופה בווידיאו או מאזין למוזיקה, כשאתה משתמש באוזניות הן פשוט עובדות באופן בינוני כל הזמן ולא שוות את תג המחיר אותו שילמתי בעבורם. אם אני מחליף לאוזניות אחרות שברשותי אותו 'גמגום' נעלם ואני חוזר להנות ממוסיקה כמו שצריך"

הכרזה המקורית אינה היחידה עם הבעיה. משתמש נוסף בנקלי שמו הגיב ואמר "אני מהנדס אלקטרוניקה ויש לי את אותה הבעיה בדיוק עם האזניות שלי והרעש הבלתי נסבל הזה. כאדם המתעסק באלקטרוניקה אני יכול לומר שהצליל הזה צריך להגיע מהמגבר שנמצא בתוך האזניות. ברגע שמגבר זה מופעל, רעש הלחישה הזה נמצא שם. זה נשמע כמו מגבר המכויל באופן רע. "