אפתח בנימה אישית ואספר כי אני משתמש ב- MX Master החדש ביותר (דור שלוש) כבר למעלה מחצי שנה. ואני נהנה מכל רגע מחדש. יש לציין כי העיצוב שלו מתאים באופן ארגונומי לכף היד שלי ושל עוד רבים וטובים, הוא פשוט פנטסטי ויש לו המון פונקציונליות שמאפשרות להתאים באופן אישי לצרכים של המשתמש על ידיי האפליקציה הייחודית של לוג'יטק. לוג'יטק הוציאה לאחרונה את ה- MX Master 3 , הרשומה האחרונה בסדרת ה- MX שלה שעובדת גם עם מכשירי ה- iPad. יש לו הרבה מאותם תכונות כמו שני העכברים מהדורות הישנים יותר, אך יש לו שינוי עיצובי אחד ואפשר להסתכל על שינוי זה בפן חיובי שנותן לדגם החדש יתרון קטן בהשוואה לדגמים האחרים בסדרה.

עיצוב העכבר החדש ה- MX Master 3 אינו שונה באופן ניכר מעכברי MX קודמים, כולל ה- MX Master 2S , קודמו, ל- Master 3 יש מיקום פשוט מדהים לאגודל, וגוף העכבר מונח מתחת לכף היד בצורה מדויקת להפליא. ללא ספק צורתו הייחודית נותנת לו יתרון רב אל מול מתחריו בשוק ורבים מהאנשים אשר נמצאים זמן רב אל מול המחשב בין אם מדובר במתכנתים, מעצבים גרפים, או בלוגרים ממליצים בחום על שימוש בעכבר זה. אותם "משתמשים כבדים" אומרים כי גם כאשר הם עובדים זמן רב אל מול המחשב בשימוש עם העכבר הם אינם נתקלים בבעיות של עייפות או כאבי ידיים מה שנגרם בעבר בעקבות שימוש ממושך בעכברים שלא הושקע בהם מלאכת מחשבת כפי שהושקע בסדרת העכברים הפנטסטיים של לוגיטק.

בנוסף לכפתורי העכבר הרגילים אותם אנו מכירים השמאלי הימני והגלגלת העליונה, ישנם עוד שלושה כפתורים הממוקמים באזור האגודל המאפשרים לחזור בדפדפן לדוגמה אחורה לדף הקודם וכך גם ללכת אחורה. כמו כן, ישנה גם גלגלת נוספת המיועדת בעיקר לעורכי סרטונים ומעצבים גרפיים בכדי לבצע זום אין ואווט ביתר קלות וגם לנוע על ה"טיים ליין" בתוכנות עריכת סרטונים בחווית משתמש יוצרת מגדר הרגיל וממכרת לכל הדעות. מיקום הכפתורים נעשה בצורה גאונית ואינטואיטיבית מאוד כך שכבר בשבוע הראשון לשימוש ניתן להתרגל ביתר קלות לפונקציות השונות והכפתורים המיוחדים שיש ל-MX . ולסיכום אני מצטרף לדעות של המומחים בתחום המחשוב והגדג'אטים ואני ממליץ בחום לכל מי שעבודתו היא מול המחשב להשקיע השקעה זה בקניית העכבר מה שתקל עליו בעבודתו היומיומית תגרום לו להנאה רבה ותשפר את הפרודוקטיביות שלו ללא כל צל של ספק.