אולי זה נשמע יותר הגיוני בעבור מכשירי ה- iPhone SE או ה- MacBook Air של אפל , אך היא החליטה להציע לכם הצעה על ה- Mac Pro , תוך צמצום מחיר המחשב העוצמתי עם הסטייל ביותר מ- 2000 דולר (שווה ערך להנחה של כ-7000 ש"ח). אז אתם שואלים בטח מה המלכוד? יהיה עליכם לקנות אותו דרך עמוד המכשירים המתוקנים של אפל. בחנות המכשירים המשופצים של אפל יש מספר דגמים שונים של Mac Pro מהם תוכלו לבחור את הדגם המתאים ביותר בעבורכם, רק כדי לסבר את האוזן המחיר הנמוך ביותר של מחשבי העילית הינו 11,000 דולר (מעל ל-35,000 ש"ח!). חשוב לציין שמחשבים אלו לא מיועדים לכל אחד אלא למשתמשים בתוכנות גרפיקה או תכנות שמצריכות מפרט טכני חזק מאוד.

אמנם עמוד השיפוץ של חנות אפל המקוונת לא תמיד מקודם באופן נרחב ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש השונים, אבל חשוב למיין כי אפל מציעה מחשבים משופצים במשך שנים רבות. מכשירי אפל אשר מוצבים בעמוד זה מוצעים ללקוחות בהנחה בסדר גודל של 15%. גורמים בכירים מתוך המערכת טוענים כי: "כל מוצר משופץ של אפל משלים תהליך שיפוץ קפדני הכולל בדיקות מלאות העומדות באותו סטנדרטים פונקציונליים כמו מוצרי Apple החדשים. המכשיר המשופץ שלך הוא באמת כמו חדש".  

חשוב מכך, אתה עדיין מקבל את אותה אחריות לשנה שתגיע עם מכונה חדשה לגמרי, ועדיין תוכל להוסיף את הביטוח הרשמי של אפל קאר. מבחינה טכנית לדוגמה דגם חזק מאוד של Mac Pro המיועד ללקוחות כבדים מאוד המשתמשים במחשב באופן יומיומי לשם מטרות עבודה כמו תכנות ברמה מאוד מתקדמת הדורש הפעלה של מכונות וירטואליות לדוגמה. המחשב מגיע עם מעבד 2.5 GHz 28 ליבות Xeon W, 1.5 TB של זיכרון DDR4, 2 TB של אחסון, ושני כרטיסי גרפיקה Radeon Pro וגה השנייה Duo. כל זה יחזיר לך 43,859 דולר לעומת 45,999 דולר (חסכון בשקלים של מעל 8,000 ש"ח) אם היית קונה את אותה יחידה ספציפית חדשה , חסכון של חמישה אחוזים בערך. אז אם אתם הייתם מעוניינים לקנות דגם חדש של המחשבים העוצמתיים של אפל מדגמי המק פרו שווה לכם לבדוק את עמוד המוצרים המשופצים של אפל ואולי תוכלו לחסוך כמה אלפי שקלים בקניתכם.