התמונות של הטבלט החדש של סמסונג צצו ברשת בימים האחרונים והן מציגות תמונות מרשימות של המכשיר . הטאבלט דומה מאוד לדליפות העיבוד שנחשפו לפני כמספר שבועות על ידי מספר גורמים בכירים ברשת. Galaxy Tab S7 צפוי להגיע בשני גדלי תצוגה: 11 אינץ 'ו -12.4 אינץ' כך צויין בדיווחים ואף על פי שקשה לדעת זאת, הם גם ציינו כיצד ל- S7 יהיו צגי תצוגה צרים, בדומה למתחרה החזק ביותר בקטגוריית הטבלאטים ה- iPad Pro  

בתמונות נראה גם שיש לוגו של AKG בגב הטאבלט, מה שמציע שה- Galaxy Tab S7 יגיע עם רמקולים מכוילים של ענקית הסואנד העולמית AKG. ויש מה שנראה כמו רצועה מגנטית אשר ככל הנראה תשמש להחזקת העט המיוחד של סמסונג ה- S Pen שגלקסי Tab S7 ו- Galaxy Tab S7 Plus צפויים להגיע איתו. התמונות אשר דלפו אינן חושפות את הצבעים אשר המכשיר יגיע איתם או פרטים אודות המפרט.

אומנם מהדלפה מרכזית זו אין פרטים על המפרט אך בהדלפות קודמות שהגיעו ממומחים בתחום הטכנולוגיה והטבלאטים, ניתן להסיק כי שני דגמי הטבלאט החדשים של סמסונג יכללו את שבב Snapdragon 865 Plus של קוואלקום, בין 6-8 ג'יגה-זיכרון RAM, והמכשיר יגיע עם נפח אחסון בגדלים של 128GB או 256GB. כמו כן צפוי כמובן כנהוג במכשירי הסמסונג השונים קורא כרטיסי microSD, בעוד שמערך המצלמה האחורית יכלול מצלמות 13MP ו- 5MP ומצלמת ה- selfie תשתמש בעדשת 8MP. 

אמנם ל- Galaxy Tab S7 יהיו בעלי מסכי מסך צרים, אך הוא יכול להיות בעל תצוגת קצב רענון של 120 הרץ, בדומה ל- Galaxy S20 Ultra . מסך כזה היה מצייד את ה- Galaxy Tab S7 לקבל על עצמו את אחד התכונות הטובות ביותר של המלך של שוק הטבלאטים בשנים האחרונות ה- iPad Pro, בעל צג ProMotion של 120 הרץ שמשפר את חווית המשתמש פלאים בעזרת קצב רענון מסחרר בעזרתו הצפייה בוידאו, משחקים וכל פעולה אחרת במכשיר הרבה יותר מהנה כיפית ומרגשת. המכשיר צפוי לצאת במהלך חודש אוגוסט וחוזים לו הצלחה כבירה ומי יודע אולי הוא יוריד את האייפד פרו מכס המלכות בו הוא יושב שנים רבות.