לאחר שבילה את כל קריירת המשחק שלו במנצ'סטר יונייטד במהלך התקופה הטובה ביותר של המועדון, ריאן גיגס חלק את המגרש עם כמה כדורגלנים מדהימים. אגדת השדים האדומים ראיין גיגס שיחק כמעט לאורך כל עידן האימון של המאמן האגדי סר אלכס פרגוסון, והפך לשחקן המעוטר ביותר בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי.

שחקן הכנף הוולשי תלה את מגפיו בשנת 2014 לאחר שזכה ב-13 אליפויות פרמייר ליג, שני גביעי ליגת האלופות, ארבעה גביעי FA ו- 3 גביעי ליגה, כמו גם גביע העל של אופ"א, גביע הבין-יבשתי וגביע העולם למועדונים. רשימת הגדולים של יונייטד ששיחק לצידם היא כמעט אינסופית, והיא כוללת את כריסטיאנו רונאלדו, פול סקולס, דייויד בקהאם, ברין רובסון, אריק קנטונה, ריו פרדיננד פיטר שמייכל ועוד רבים מאגדות הכדורגל הגדולות ביותר שהיו על כר הדשא באולד טראפורד.

ראיין גיגס בנה לעצמו מעמד עצום אחרי קריירה מדהימה של 23 שנה (שיחק מעל גיל 40). גיגס בחר את השניים הגדולים ביותר מתקופתו בצוות יונייטד דומיננטי כמו רונאלדו ופול שולס. זוכה חמש פעמים בלון ד'אור וזוכה חמש פעמים בליגת האלופות רונאלדו שיחק במדי יונייטד משנת 2003 עד 2009, לפני שעזב לריאל מדריד ואז ליובנטוס.

"השחקן הכי טוב ששיחקתי איתו הוא כריסטיאנו רונאלדו," אמר גיגס לערוצי המדיה החברתית של מנצ'סטר יונייטד. "ברור שהוא היה שם רק לזמן קצר והוא היה מזהיר עבור יונייטד ואז המשיך לעשות עוד יותר טוב במקום אחר." סקולס, לעומת זאת, בילה את כל קריירת המשחק שלו ביונייטד ממש כמו גיגס, והוא זכור כאחד השחקנים המשפיעים ביותר בעידן פרגוסון.

גיגס אמר: "סקולס הוא השחקן הכי טוב ששיחקתי איתו ביונייטד. ראית את זה באימונים – לא יכולת להתקרב אליו. 'המוח שלו היה פשוט מהיר יותר מכל האחרים. "אתה חושב שהצלחת לעצור אותו אבל הוא פשוט יכניס חל את הכדור בין הרגליים. הוא פשוט היה מבריק באימונים."