עונת ה- F1 אמורה להתחיל ב -5 ביולי במירוצי גב אל גב באוסטריה צוותי פורמולה 1 יוכלו להשתמש בנהגי המשנה שלהם אם כל אחד מהנהגים המובילים שלהם יבחן חיובי עבור COVID-19 ברגע שתתחיל עונת 2020 בפורמולה 1 המתעכבת בעקבות וירוס הקורנה הפוקד את העולם כולו, כאשר צ'ייס קארי מאשש כי המירוצים לא יבוטלו באותה נסיבה והציפייה והרצון שבקרוב מאוד כולנו נוכל להנות ממירוצי המכוניות הטובים והאהובים בעולם.

קארי, יו"ר ומנכ"ל ה- F1, נשא דברים לאחר שפורסם לוח השנה הראשוני המכיל שמונה מירוצים כשהעונה תחל לה באוסטריה בתאריך ה -5 ביולי. התאריך המקורי לפתיחת עונת מירוץ המכוניות הגדול בעולם היה ה -15 במרץ באוסטרליה והוא נדחה לאחר שאיש צוות מקלארן נמצא חיובי לנגיףה קורונה. אולם, מאשר את דבריו של נשיא ה- FIA, ז'אן טודט בחודש שעבר, קארי אמר שזה לא יקרה הפעם והמירוצים צפויים להיפתח בתאריך המיועד.

קארי אמר בראיון באתר הרשמי F1 כי "אדם שנמצא חיובי לא יביא לביטול המירוץ אנו מעודדים צוותים לקיים נהלים כך שאם צריך להכניס אדם להסגר, יש לנו את היכולת לעשות זאת בבית מלון באופן מסודר לתת לו את הטיפול הראוי ולמצוא מחליף מתאים לאותו איש צוות יהיה לנו נוהל שמציאת זיהום לא תביא לביטול. אם לנהג יש זיהום, לקבוצות יש נהגי גיבוי זמינים במידת הצורך. "לכל 10 צוותי F1 יש שני נהגים במשרה מלאה, ומספר נהגי מבחן או מילואים אם יזדקקו להם. הנהג האחרון שמילא לקבוצה במהלך עונה היה פול די רסטה של ​​סקיי F1, שהחליף את פליפה מאסה החולה בג'יי.פי. הונגרית בוויליאמס.

מרוצי הפורמולה 1 מתוכננים להתקיים ללא צופים כמו בתחומי ספורט נוספים , לפחות בהתחלה, והקבוצות יטוסו במטוסי צארטרים ויהיו מבודדות מהאוכלוסייה המקומית. קארי הצביע על מערך הנחיות קפדני של עשרות  עמודים המפרט את התהליכים לנסיעות, מלונות, ארוחות, התנהגות מסלול ובדיקות. הצוותים יפעלו באחריות ובריחוק חברתי על מנת למזער את הסיכוי להדבקת אנשי צוות בתוך הקבוצה או בין קבוצות שונות. ב- F1 צופים כ -1,200 עובדים חיוניים עם 10 הצוותים המוגבלים למקסימום 80 איש כל אחד לעומת 130 הרגילים יותר. קארי אמר שהוא מקווה לסיים את סוף לוח השנה בסוף יוני והכיר בכך שיש כמה וכמה מירוצים שאולי לא יקרה, אבל לספורט היו אפשרויות אחרות.