שחקן הטניס המוכשר גריגור דימיטרוב הבולגרי נמצא חיובי בבדיקה לוירוס הקורונה. השחקן היה בקשר עם שחקנים המצליחים בענף ביניהם נובאק ג'וקוביץ', אלכסנדר זברב ודומיניק ת'יאם, בורנה קוריץ '. ביום ראשון חזר הוא לעיר מגוריו מונאקו שם ערך את הבדיקה הרפואית.

גריגור דימיטרוב פרסם פוסט מרגש ונוגע ללב באינסטגרם בו הוא כותב: "שלום לכולם – אני רוצה להושיט יד וליידע את האוהדים והחברים שלי שתוצאות הבדיקה לוירוס הקורונה חזרו חיובית. אני רוצה לוודא שכל מי שהיה איתי בקשר במהלך הימים האחרונים יבדק וינקט באמצעי הזהירות הנדרשים. אני כל כך מצטער על כל נזק שעלול להיגרם. אני חוזר הביתה ומתאושש. תודה על התמיכה ובבקשה שמרו על בריאותכם".

מוקדם יותר בטורניר הטניס שנערך בקרואטיה דימיטרוב שיחק נגד בורנה קוריץ'. הוא ניצח את יריבו ולא הניד עפעף. עם זאת, דימיטרוב נחלש מאוד ברגעיו האחרונים במשחק ואמר בסופו כי: "זו תוצאה של מאמץ פיזי וחשיפה לשמש בימים האחרונים, שבעקבותייה לצערי אצטרך לפספס את היום האחרון בזאדר." בעקבות הדבקה של דימיטרוב, מאמן נובאק גורן איבניצביץ' דחה את הגמר בטורניר אדריה בזאדר. 

דימיטרוב הוא הטניסאי הבכיר הראשון שנמצא חיובי בבדיקות לוירוס הקורונה, והכוכב הברזילאי הקודם, טיאגו סיבוט ווילד, נמצא חיובי לנגיף הקורונה במרץ. מוקדם יותר חשף דימיטרוב גם את עמדתו לגבי חידוש העונה. הוא הצהיר בנסיבות הנוכחיות כי קשה להגיב על החלטות גופי הטניס. הוא היה מעוניין לראות כיצד הדברים מתפתחים.