שני כדורגלנים בכירים בקבוצה הישראלית הבכירה מהעיר תל אביב הושעו עד להודעה חדשה בזמן שהמשטרה מבצעת חקירה על סמך חשד כי קיימו יחסי מין עם שתי קטינות מתחת לגיל 16. ממכבי תל אביב נמסר בהצהרה כי ההאשמות חמורות וקבעו כי הנהלת הקבוצה תעקוב מקרוב אחר החקירה לפני שתחליט על כל פעולה נוספת.

לפני מספר ימים בודדים מכבי תל אביב קיבלה תלונה שהשחקנים קיימו יחסי מין עם ילדות שהיו מתחת לגיל 16. כמו כן, גם בית הספר התיכון בו לומדות הבנות קיבל את התלונה. השחקנים אמרו כי הם פגשו את הבנות במסיבה במרכז הארץ, שם החליפו מספרים. בהמשך הם נפגשו בביתו של אחד השחקנים, שם קיימו יחסי מין, נכתב בדו"ח.

משטרה חוקרת את המקרה ובוחנת האם השחקנים קיימו יחסי מין עם הילדות יותר מפעם אחת, ובנוסף לכך האם היו מעורבים שחקני כדורגל נוספים בפרשה. מקורבים לשחקנים אמרו כי הבנות הציגו את עצמן בתור 17 והראו הודעות טקסט המוכיחות זאת. עורכי הדין של השחקנים אמרו כי "שני השחקנים לא ביצעו פשע", והוסיפו כי יש להם ראיות חד משמעיות המוכיחות את חפותם של לקוחותיהם שחקני הכדורגל של מכבי תל אביב.

יחד עם זאת, אחת הילדות הכחישה כי שיקרה לגבי גילן. "הם משקרים. מעולם לא אמרנו שאנחנו בנות 18 ולא נשאלנו לגבי גילנו הכדורגלנים ידעו שאנחנו תלמידות תיכון." היא הוסיפה, "אני ממש פגועה. אני מבינה שנוצלתי." העונש בישראל בגין קיום יחסי מין עם קטינה בגיל בין 14 ל -16 הוא עד חמש שנות מאסר.