קבוצת הכדורסל הישראלית מכבי תל אביב מעוניינת לרכוש את הכישרון הקרואטי של קליבלנד קאבלירס המתנשא לגובה של 2.08 מ'. זאת בכדי לחזק את הקו הקדמי שלהם בעונה הבאה זיזיץ' נמצא בשנה האחרונה לחוזהו, הוא ישקול יותר מהצעת חוזה אפשרית מכל קבוצה בינלאומית. אם מכבי תל אביב מעוניינת בשורותיו היא צריכה לדחוף את היד עמוק לכיס ולהוציא סכום הצפוי להיות הרבה יותר גבוה משכרו הנוכחי 2.2 מיליון דולר.

התפוקה של זיזיץ השנה ירדה באופן משמעותי לעומת תפוקתו בעונה שעברה. הוא עומד על זמן משחק של 10 דקות בלבד בממוצע השנה לעומת 18.3 בשנה שעברה. בעקבות הדקות המועטות שלו על הפרקט הוא קולע 4.4 נקודות ומוריד 3 ריבאונדים למשחק העונה, וזה רחוק באופן משמעותי מהממוצעים שלו של שנה שעברה שעמדו על 7.8 נקודות ו -5.4 ריבאונדים למשחק.

עם רכישת הקאבס את הסנטר שזכה לשחק במשחקי האולסטאר פעמיים אנדרה דרומונד מדטרויט פיסטונס בתחילת השנה, הסבירות שזיזיץ' ישתלב בתוכניות העתידיות של הקבוצה ירדו משמעותית והוא צפוי למצוא את דרכו החוצה מהמועדון בדרך לאתגר הבא בקריירה הצעירה שלו. בוסטון סלטיקס בחרו בזיזיץ' בבחירתם מספר 23 של דראפט ה-NBA בשנת 2016. כשהקאבס העבירו בטרייד את קיירי אירווינג לסלטיקס בקיץ 2017, זיזיץ' היווה חלק מהחבילה שכללה גם את תומאס וג'יי קראודר.