משאל בקרב 35 מהגנרל מנגרים ב- NBA לגביי השאלה הגדולה ביותר של דראפט ה-NBA לשנת 2020 מיהו השחקן שיבחר במקום הראשון הוביל לתוצאות מעניינות. בעוד שרוב הג'נרל מנג'רים בחרו בג'יימס ויסמן כשחקן הצעיר עם הסיכוי הגדול ביותר שיבחר בבחירות הגבוהות, גם אנתוני אדוארדס וגם למאלו בול קיבלו גם קולות.

עשרה מנהלים בחרו באדוארדס ואילו ארבעה בחרו בכדור כאשר המנהל הבודד שנותר בודד בחר באובי טופין של מכללת דייטון. ביחס ללמאלו, אחד הגנרל מנגר שסקר הסביר מדוע יבחר בין המקומות הראשונים: "הוא רב תכליתי, יש לו גודל לעמדתו ויכול להוביל כדור בצורה נפלאה. הייתי הולך עם ללמאלו, במיוחד אם אפשר להקיף אותו בשחקנים שיכולים לבצע פעולות משחק של שואו טיים כל כך יקר ב- NBA של היום. "

עם זאת, עדיין קיימות שאלות ברורות סביב למאלו. סקאוט אחד שסקר פרש מה היו אלה, ולמרבה ההפתעה, אלה לא כללו את אביה. "אני אוהב את המשחקיות שלו, אבל יש לו שאלות עם המחויבות שלו להגנה. אני לא דואג לאבא שלו בכלל. אני חושש מהבשלות שלו הוא עלול להיות עדיין בוסר לפחות בשלב זה של הקריירה שלו. "

השאלות להגנתו לגיטימיות. ההתמקדות של למאלו בהתקפה ופחות בהגנה יכולה להוות מכשול רב בתחילת דרכו של השחקן הצעיר והמוכשר אך ללא ספק הוא יוכל לשפר אספקט זה בארסנל הכלים שלו במרוצת הזמן. השאלות לגבי בגרותו, אם כי, הן הרבה יותר קלישאתיות ומהווה תחושה שיכולה להיות מיושמת על כל החברה הצעירים והמוכשרים המתמודדים בכל שנה בדראפט.

עם זאת, תוצאות הסקר מציירות את התמונה עד כמה המירוץ לבחירה הראשונה בדראפט תהיה מאוד מעניינת השנה. בשונה מהעונה שעברה בה זאיון וויליאמסון היה אחד הבכירים בקונצנזוס ואף התייחס אליו ככאלה במהלך הגרלת הגרוטאות, העונה ניתן לראות כי יש  מספר שחקנים שיכולים ללכת עד הסוף ולהיבחר במקום הראשון.