דראפט ה- NBA קרוב מתמיד, ותחזיות דראפט מתחילות להגיע מפרשנים רבים מהמומחים בתחום. האלופה לשעבר גולדן סטייט ווריורס מובטחת בחירה מתוך חמשת המקומות הראשונים. בתחזיות עבר עלו מספר רב של שחקנים שמיועדים להיות כוכבי העתיד של ליגת הכדורסל הטובה בעולם ביניהם ניתן למצוא את אנתוני אדוארדס, ואוניקה אוקונגווו, דאווין ווסל וטוריזה הליברטון ועוד…

אחת התחזיות האחרונות של דראפט ה-NBA העלתה כאופציה סבירה ביותר שתתרחש כי היא מעוניינת בשירותיו של הפוראוד הישראלי דני אבדיה הנפלא שהתפתח בשנים האחרונות בארצנו בקבוצת הכדורסל מכבי תל אביב. אם אכן בחירה זו תצא לפועל נוכל לראות את דני שלנו משלב כוחות עם הספלאש בראדרס דריימונד גרין ועוד שחקנים נפלאים מהם יוכל לצבור המון השראה ניסיון וביטחון.

אבדיה חווה עונה מצויינת במדי מכבי תל אביב המתעדרת בשלל שחקנים מוכשרים וסופר איכותיים מהרמה הגבוהה ביותר של אירופה. דני עומד על ממוצע של למעלה מ-13 נקודות למשחק כ-6 ריבואנדים וכ-3 אסיסטים למשחק. אחד האספקטים שהשתפרו במשחקו של דני בעונה החולפת הוא הקליעה מ-3 ונתון זה עוד יותר מגדיל את הסיכוי של דני לחבור לחבורה מגולדן סטייט שידועה בחיבתה הבלתי נדלת להנאת כדור, קצב מהיר וקליעה משלוש.

עם היכולת של דני לשלוט בכדור ולמסור אותו ברגע הנכון לשחק הנכון תוך כדי שהוא מניע את הכדור בצורה אינטליגנטית, אבדיה יכול להשתלב בקבוצתו של סטיב קר בצורה נפלאה. כמו כן, יש לזכור שדני הוא שחקן צעיר עם פוטנציאל ענק שרק ילך ויגדל עם השנים והניסיון אותו יצבור. ולנו נותר לאחל לדני המון בהצלחה, בריאות איתנה, ושיגשים את כל חלומותיו המקצועיים והאישיים.