גולדן סטייט ווריירס מקבלים מקדמה נפלאה לקראת העונה הבאה בדמות בחירה גבוהה בדראפט ה-NBA המתקרב בחירה מובטחת בחמישייה הראשונה בסיבוב הראשון בדראפט הקרוב הזה. כמו כן, בעקבות עזיבתו של דוראנט קיץ שעבר יש עוד כ-20 מיליון פנויים בתקציב הקבוצה שלהם ובכך הם יכולים לבנות קבוצה סופר אטרקטיבית ומרגשת ואולי לחזור לימי הזוהר שהיו עד לא מזמן לפני מספר עונות כאשר הם שתפו את המגרש ערב אחרי ערב מה שגרם להם לשבור את שיר ה-NBA לנצחונות בעונה סדירה ובנוסף בלקיחת שתי אליפויות בשלוש שנים. 

הווריורס, בעיקר בגלל חסרונם של קליי תומפסון וסטף קארי, נמצאים במאזן נוראי העונה של 15-50 לרעתם מה שאף אחד לא ציפה לו בתחילת העונה אך בעקבות גל הפציעות וההתפתחות של העונה מאז זה הוא בלתי נמנע וגם נשמע סביר בהחלט לאור העובדה שכל השחקנים של גולדן סטייט העונה סבלו מפציעות קשות שההחלמה מהן לוקחת חודשים ארוכים. הם לא יהוו חלק מההפעלה החדשה של הליגה ב- NBA שמתוכננת להיות ב-30 ביולי עם 22 הקבוצות הטובות ביותר שישובו לפעולה. הצוות מסתכל על חצי הכוס המלאה יש לקבוצה מספיק זמן כדי להתאמן ולהתגבש לקראת העונה הבאה ולבנות קבוצה שתתמודד עד הסוף במערב בעונה הבאה.

שחקן כמו מונטה הארול נמצא בשוק השחקנים החופשיים הקיץ. למרות ששכרו גבוהה מהשכר הפנוי לווריורס, זה שחקן חופשי נפלא ששווה לעשות מאמצים בכדי להביאו לקבוצה בכדי להרכיב קבוצה חזקה ומאוזנת יחד עם גרין הנפלא וקליי וקרי שאמורים להבריא ולחזור לתת הצגות מידי ערב בארקל ארנה. שחקן נפלא נוסף שעלה כאחד השחקנים שיכולים לחזק את הווריורס הוא הגארד הנפלא מרקוס סמארט, ומי יודע אולי ווריורס יתחזקו בשני שחקנים נפלאים הללו שהם בעלי יכולות הגנה והתקפה משובחות ובכך יבנו קבוצה אטרקטיבית ואגרסיבית שתיתן פייט חזק במערב המלא בשלל קבוצות נפלאות.