מחקר התנהגותי מצא כי אנשים שעשו פעילויות פנאי פחות לחוצים ופחות עצובים. כמובן שזה לא אצל כולם, אבל מה אם הייתם יכולים להתפרנס מהתחביב שלכם? זה משנה את איכות החיים. 

עשיית כסף מפעילות שאתם ממש נהנים לעשות… אבל אילו תחביבים גורמים להכנסה מספקת? יתכן שתופתעו לדעת שלעשות משהו כמו מכירת חולצות מעוצבות זה אמצעי לייצר הכנסה.

להלן 8 דרכים בהן תוכלו להפוך תחביב להכנסה נוספת שיגרמו גם להרגיש סיפוק.

מכרו את הסחורה שלכם באינטרנט

אתרים כמו Threadless ו- Zazzle הקלו על עיצוב חולצות טריקו ומכירתם לקהלים באופן מקוון. אך לא כל פלטפורמה עונה על הביקוש למוכרים המחפשים קונים. אמזון היא אחת הקמעונאיות האחרונות שהצטרפה לעגלת הסחורה, והיא הפכה לאופציית תשלום מעולה עבור יזמים.

שפרו את ההשפעה החברתית 

לא קל להשיג נוכחות מקוונת ולהפוך אותה להכנסה, אך ניתן לעשות זאת – ואין שום דרישה לתואר כדי לעשות כך. המשפיעים ובלוגרים של ימינו לא רק מוכרים שטחי פרסום ומשתמשים בגוגל AdSense כדי לייצר הכנסה או לחילופין הם משכירים שטחי פרסום באתר או בבלוג שלהם ישירות למפרסמים. משפיעים חברתיים עם קהל עוקבים גדול ונאמן גובים תשלום יפה עבור פרסום, החל מקמפיין פייסבוק או אינסטגרם ועד פוסטים ממומנים באתרי האינטרנט שלהם.

דניס צ'רקוב ומישל טרוני הם דוגמא לאנשים שבמשך מספר שנים מייצרים סרטונים מצחיקים, מעלים אותם ברשתות החברתיות ומרוויחים כסף מיוטיוב על כל 1,000 צפיות של גולשים בסרטונים שלהם.

התחילו לטפח את העוקבים על ידי התמקדות בתחום שאתם מכירים הכי טוב, בין אם זה טיפים, תיקון מכוניות או תחביב מהנה שאפשר לדבר עליו.

השקיעו בנדל"ן

השקעה בנדל"ן מסחרי הייתה פעם שמורה למשקיעים גדולים. אתרים שונים מאפשרים למשקיעים להתחיל עם 15,000 ש״ח לבד.

חפשו עסקאות נדל"ן, בין אם זה שטחי משרדים ואחסון או ענף המלונאות. אתם תוכלו לבוא עם הזדמנות למשקיע גדול כאשר הוא משקיע את הכסף, אתה מביא את ההזדמנות ואתם מתחלקים ברווחים.

מכרו תמונות

אתם יכולים לראיין באופן קבוע צלמים אחרים שהפכו להיות מקצוענים ולעשות איתם שיתוף פעולה בכך שלהם יש את המוצר ולכם יש את הקהל בבלוג. בנוסף אתם יכולים לתווך בין אותם צלמים לחתונות ולקחת עמלה, אך זה דרוש שירות טוב ותמחור כדי ליצור הכנסה נוספת מכובדת. התחילו עם אזור שאתם מכירים הכי טוב, ולעשות את הדרך לתחום נוסף במטרה להגדיל את ההכנסה.

שתף את הקול שלכם או את הקול של אנשים מוכשרים אחרים

אמני קול כמו זמרים, יוצרים וכו׳ יכולים ליצור הכנסה מעולה כתוצאה מתיווך בינם לבין הקהל שלכם.

לרוב האנשים אין יכולות שיווקיות כך שכאן אתה יכול להיכנס באמצע ולתת להם במה באתר או בבלוג שלך, ולהרוויח עמלות תיווך.

צרו מתכונים דיגיטליים 

אתה יכול ליצור מתכונים דיגיטליים או לתת במה לאנשים המוכשרים בבישול או אפייה במידה ולכם אין את היכולת הזאת. כך אתם יוצרים סיטואציה בה כולם מרוויחים: אתם, בעל התוכן קהל יעד שקונה את המוצר במחיר זול ממה שהוא רגיל.

התחילו בכתיבה שיווקית

כתיבת שיווקית הייתה תמיד צורך גדול אצל חברות ובעלי עסקים. החוכמה היא למצוא בעלי עסקים שיש להם חוסר ידע או זמן. לימוד תוכן שיווקי יכול ליצור לך הכנסה מאוד יפה כי הצורך בתכנים מתוחכמים ומתקדמים עם פוטנציאל ויראלי רק הולך וגדל. בעלי עסקים וחברות משלמים לדניס ומישל עשרות אלפי שקלים בעבור יצירת תוכן שיווקי לעסק שלהם.

שווקו מאמני כושר ותזונה

הרבה מאמני כושר ויועצי תזונה מחפשים אנשים אשר ינהלו להם רשתות חברתיות, יעלו תכנים באופן שוטף, בלי או עם פרסום ממומן. בכל שלב אתם יכולים להפוך להיות המוצר בעצמכם בתחום שאתם אוהבים וכאשר אתם מרגישים מספיק בטחון. הרבה יותר קל להפוך להיות מאמן כושר כאשר יש כבר את הקהל 🙂

לשיחת ייעוץ ללא עלות התקשרו 0502277155 או השאירו פרטים

בהשראת דניס צ'רקוב,

מומחה קריאייטיב ותוכן ויראלי

תוכן קריינות – אריאל אהרוני

יועץ משכנתאות | מומחה לשיווק