"איכס.. זה גועל נפש, אבל יש לי גם"

השבוע פתחת טינדר, אני אומר טינדר כי זה מה שאני פתחתי אבל אני רוצה "להאיר" נקודה מסוימת שלא יוצאת לי מהראש, נקודה שנוגעת לכל אתרי הכרויות באשר הם.

אשכרה ?

נתחיל מהרגע שחבר טוב שלי(יוני) רואה שאני בטינדר ושואל אותי "אשכרה? אפילו אתה פתחת בסוף!", חשוב לי לעצור כאן לרגע ולהסביר למה יוני היה כל כך מופתע.

אני כבר שנים מדבר על "ההרס התקשורתי-חברתי" שהביאו איתם המסכים אל העולם בחמש שנים האחרונות, תכלס זה כבר נושא שאין מה להוסיף עליו אז נעזוב אותו כרגע, אבל בתור אחד שכזה תמיד התחלתי עם בחורות בעולם האמיתי ותמיד הראתי לאחרים שהדרך הזו – בוגרת, מפתחת, אמיתית ומתגמלת יותר מאשר אתרי הכרויות.

אחחח אני מת על זה, המבטים שמובילים להתרגשות שמובילה לאדרנלין שמניע לפעולה, להציג את עצמי ולנסות להישאר "קול" למרות שיש עוד 3 חברות בשולחן שמסתכלות עלי במבט של "נו מה אתה שווה", להצחיק, להזמין צ'ייסר ולבקש את המספר, לקבל או לא! אבל מה שבטוח זה שהבחורה שהחלפת איתה מבטים הפכה מסימן שאלה לסימן קריאה, וזו הרגשה נפלאה.

?-!

להפוך דברים בחיים מסימן שאלה לסימן קריאה על ידי התמודדות עם סיטואציה או פחד זו המשמעות האמיתית של המילה להתפתח! וכל הסיפור הזה כל ההתמודדות הזו כל האימון האישי הזה שנמצא מתחת לאף שלנו כל פעם שאנחנו רוצים  להתחיל עם בני המין השונה או השווה כבר לא קיים או כמעט לא קיים ועל זה אני בכלל לא רוצה לדבר! ממש לא.

שוק בשר

מה שאני כן רוצה לדבר עליו: בשתי מילים "שוק בשר", בתור משתמש חדש בטינדר אני חייב להגיד שאני טיפה נגעל ולא בגלל כל הכיף שהזכרתי למעלה שהולך לפח, לא, אלא בגלל שאנשים איבדו את זה לגמרי, במקום להשתמש בפלטפורמה יותר נוחה להכיר בחור או בחורה במקום להישאר עם כבוד הדדי במקום להישאר בני אדם, אנשים הופכים למפלצות, זה טיפה מצחיק והרבה מגעיל ולא מכבד ואני מדבר על נשים וגברים כאחד.

כולם סוטים ומשחקים אותה שלא, כולם מתנשאים ומשחקים אותה שלא, כולם רוצים ומשקים אותה שלא, כולם שם ומשחקים אותה שלא. זה פשוט הפך לשוק בשר, בדיוק כמו להסתכל במעדניה על פסטרמות דרך חלון זכוכית ולבחור או לא לבחור פסטרמה אחת או אחרת זה ממש כמעט לא אנושי.

אז די!    

בנות, בנים, בפעם הבאה שאתם באפליקציה תנשמו ותבינו שיש פה אנשים, תתנהלו בכבוד ותדברו באותה צורה שהייתם מדברים בים או בבר.

תעבירו את הפלטפורמה הזו למקום שמגיע לה, או שלא אני כבר מחקתי:)