אנו כאזרחים במדינת ישראל נמצאים במסלול של אי וודאות מוחלטת ובלבול. כמיליון מובטלים, עסקים פשטו את הרגל והשווקים קורסים.

מי שהשקיע בעבר וחושב להשקיע בעתיד, וודאי יחשוב על השקעה סטנדרטית כמו מניות, נדל״ן, או עסק פתוח לקהל הרחב, אך המציאות שאנו חיים בה כיום אינה סטנדרטית בעצמה. בחודשים מרץ- אפריל עסקים לקהל הרחב היו סגורים, שוק הנדל״ן מדשדש והבורסה הייתה בירידה משמעותית,  שעד עכשיו מנסים לשקם. דברים אלו לא קורים ולא קרו במציאות לפני הקורונה, ועם הנגיף שהרס את החברה, באה הקריסה הכלכלית בשווקים אלו. 

 עם הסגר היה בידוד שהביא את כולם כולל כולם להיכנס למדיה, להיות פעילים ברשתות חברתיות, אתרים, יוטיוב ובידור אינטרנטי. כרגע אנו עומדים על איום רציני לעוד בידוד, עוד קריסות ועוד כלכלה כוזבת. בזמנים כאלו, אני קורא לאנשי עסקים, למשקיעים, ואף למובטלים שרוצים מקור הכנסה נוסף, להרחיב את המציאות שלכם.

״הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנה והזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו״ זה הזמן לייצר מקור הכנסה נוסף שלא תלוי בזמן, לא תלוי במדינה וברשויות שעלולות להוריד אותו או להוציא אותו לחל״ת. זה הזמן ליצור מקור הכנסה שלא ייפגע בזמן הקורונה! יש כרגע אי וודאות בשווקי המניות והנדלן, אף אחד לא יודע לאן פנינו מועדות, זה הזמן להוסיף חשיפה להשקעות שלנו שהן לא השקעות מסורתיות כמו נדלן ושוק ההון ואף כמה וכמה עסקים שהם חשופים לציבור בצורה מסכנת, לא צריך לדאוג למסכות או לפחד מעלייה בחום. 

עם הידוק הוראות הממשלה והטלת המגבלות פעם נוספת אין מנוס שהמשבר הכלכלי יחריף, האבטלה תזנק ואיתה אי הוודאות ומדד הפחד! מה שכן הדיגיטל פורח ואף יפרח עוד יותר בתקופה הקרובה, אנשים הולכים להיות עוד יותר שקועים במסכים, יבלו שעות מולם ויחפשו תכנים חדשים בהם, כמו כן ההכנסות מצפיות ופרסומות יגדלו אף הן! יש אפשרות לעשות הכנסה ללא השקעה של זמן ובהשקעה זניחה יחסית של כסף, בלי לצאת מהבית, בלי לפחד, להפך, רק לקבל תקווה!

זה צו השעה לדאוג לעתידנו הכלכלי! לא לסמוך על עזרה חיצונית בדמות סיוע ממשלתי שגם אם היא תגיע לא בהכרח היא תציל אותנו, זה הזמן לקחת אחריות על החיים שלנו, העתיד שלנו, ההווה שלנו. הכל בידיים שלנו! מחיר ההצלחה עולה על גדותיו!

ואנחנו כאן לעזור לכם להציל את עצמכם מלהישאר או להגיע למקום של אי הכנסה ואיתה המרמור והייאוש הגדול מהמצב הקיים. תנצלו את המצב הקיים! תמנפו  אותו לטובתכם.

זה הזמן להשקיע בדיגיטל! זה העתיד של עולמינו, אפילו בלי קורונה, ועם הקורונה זה רק יגדל.  

לפרטים נוספים על ההשקעה

מיכאל דירול

עצמאי | יזם דיגיטל