בהמשך לתוכן הקודם אותו שפירסמתי, תוכלו למצוא עוד נושאים שיכולים לנגוע בכם ולעורר את מחשבותיכם. 

עולם- כמו שאתם יודעים, המגיפה היא עולמית. ניתן לזהות כי בתקופת השיא של הקורונה כל העולם התעסק אך ורק בנושא זה. אם תסתכלו אחורה, תראו שלא היו מלחמות, פיגועים או עוינות בין מדינות, אלא כל מדינה בפני עצמה, דאגה לעצמה ולאזרחיה על מנת להרגיע את רוחות המגפה.  כשאנשים נמצאים על סף מוות שאינו ניתן לשליטה, אולי שמים לב יותר כמה חשוב להעריך את עצמינו ולא להתעסק בעניינם של אחרים. עכשיו, כשהמגפה הגיע ל״סופה״ או לרגיעה מסוימת, התחילו חילוקי הדעות, גזענות, טרור ועוינות בין המדינות ובינן לבין עצמן. 

מדינה- כמה דברים יש לומר על המדינה שלנו, אך לא אפרט את כולם. אתייחס לנושא העיקרי שהציק לי בתקופה זו והוא הנושא הכלכלי. המדינה חשפה את פרצופה האמיתי מבחינה פיננסית בכך שלא עזרה ולא תעזור לרוב האוכלוסיה הישראלית הנפגעה מהקורונה בסכומים עצומים. רבים מן העצמאים נפגע עד שלא היה להם מספיק על מנת לשקם את העסקים שלהם. אני בעד שיוויון, ואין ספק שזה לא מה שקרה כאן. לדעתי ההתנהלות הכלכלית מהמדינה יכלה להיות אחרת בוודאות, אך היא הוכיחה שהדאגה היא רק לעצמה ולרשויות. אני אישית מכירה שנפגעו קשה, והבעיה הכי גדולה היא שאין מה לעשות עם זה. 

טיפ לנפגעים: תמיד יש מה לעשות. אני מציעה לכם לעמוד על הרגליים במקום להתלונן, כי התלונות אף פעם לא עזרו ולא יעזרו לצערי. הקדישו מהאנרגיות השליליות כלפיי המצב לאנרגיות חיוביות יותר, ואני מבטיחה לכם שרק תרוויחו מזה כל  עוד אתם יכולים. אם לא ניתן לשנות את גישת המדינה והרשויות, תמיד יהיה ניתן לשנות את גישתכם.

לסיכום דבריי, איני יכולה להגיד בביטחון שהמגיפה היא ״בלוף״ אך מה שאני יכולה להגיד בביטחון דעתי הוא שהקורונה היא דרך של היקום לנקום בבני האדם. סביר להניח, שהעולם ישתנה לטובה אחרי המגיפה, או להפך, ישתנה לרעה לגמרי. הטבע רומז לנו שזוהי לא הדרך לחיות חיים בשלום ובהרמוניה, לכן הביא לנו חוסר הרמוניה מוחלטת. 

אם התחברתם לדבריי, וגם אם לא, נסו להעריך את הדברים הקטנים בחייכם, כי אלו הדברים שאינם דורשים מאמץ כלל. משפחה, חברים, מדינה ושלום, אלו המושגים שיצילו אתכם מהכאוס העולמי ואולי לאיזון מסוים עם עצמכם.