שוטרים בעיר חולון השתמשו בכוח אלים על מנת לעצור גבר שלא עטה מסכת פנים. בסרטון וידאו של המקרה המדובר שהופץ באופן נרחב בכלי התקשורת החברתיים ניתן לראות כי השוטרים הכו את האזרח והשתמשו באקדח טייזר על מנת לנטרל אותו. בית המשפט בתל אביב הורה על שחרורו של האזרח לאחר שהוא הגיש ערעור על מעצרו למשטרה.

המשטרה מוסרת כי בתחילת המקרה אותו אזרח סירב להזדהות בפני השוטרים לאחר שהם ביקשו ממנו זאת, אך בסופו של דבר מסר את תעודת הזהות שלו. לאחר מסירת התעודה המזהה ולפי הסרטון נראה כי השוטרים השתמשו ברמת אלימות שלא הייתה לצורך על מנת לעצור את האזרח. לאחר המקרה האזרח היה חייב לקבל טיפול רפואי והוא נשלח לבית החולים הקרוב ביותר למקום האירוע וולפסון בחולון בכדי שיקבל טיפול הולם.

בסרטון נראים שני השוטרים מבקשים מאזרח שהלך ביחד עם שני חבריו ללא מסיכה להזדהות. אחרי שיחה בין השוטרים לאזרח הוא הציג בפניהם את תעודת הזהות שלו אבל לאחר מכן נראה בסרטון כי הופעל נגדו אלימות רבה ואגרסיביות מצד השוטרים אשר ביצעו את המעצר,כמו כן ניתן לשמוע בסרטון את חבריו של אותו אזרח שואלים את השוטרים מדוע הם משתמשים באלימות שכזאת לאחר שהוא הציג בפניהם את תעודת הזהות שלו אך השוטרים מתעלמים מאמירות אלו. לאחר מכן, נראה כי אחד השוטרים משתמש באקדח טייזר ואגרופים על מנת לנטרל את האזרח.

במהלך הדיון המשפטי בדבר מקרה זה ציינה השופטת כי מדובר במקרה חריג בו צעיר ללא עבר פלילי התבקש בפעולה פשוטה לעטות מסיכה במרחב הציבורי והמקרה התפתח כמפורט לעיל. השופטת הורתה לשחרר את האזרח בערבות. אך, המשטרה הגישה בקשה לצו מניעה לפסק הדין ובעקבות כך הדיון נדחה למחר. משטרת ישראל מוסרת כי האירוע הינו אירוע חריג שיטופל באופן פנימי יסודי ולאחר התחקור הפנימי יקבע מה לעשות בנידון.