סקר שנערך בימים אלו מצא כי במידה ובחירות יתקיימו כיום כחול לבן בראשות בני גנץ תזכה בתשעה מושבים הסקר צופה 38 מנדטים לליכוד, 16 ליש עתיד, 14 לרשימה המשותפת, 11 לימינה, 8 למפלגת לש"ס, 8 לישראל ביתנו, 7 מנדטים למר"צ ו-7 מנדטים ליהדות התורה. כמו כן, מפלגת העבודה, גשר ודרך ארץ לא עוברים את אחוז החסימה.

בנושא אחר הסקר הראה כי מעל ל-80% מהאוכלוסיה בישראל חוששים ממצבם הכלכלי במיוחד בתקופה זו בה נגיף הקורונה לא פוסח עלינו. בנוסף לכך, הסקר הראה כי הטיפול של ראש הממשלה בנימין נתניהו במשבר הכלכלי שהגיע בעקבות הנגיף זכה לאהדה נמוכה בקרב הציבור הרבה יותר מאשר בחודש שעבר. ולראיה סקר שנערך לפני כחודש מצא כי כ- 75% מהישראלים ציינו שלדעתם הממשלה מטפלת במצב באופן טוב וה-25% הנותרים חושבים כי הטיפול של הממשלה בפן הכלכלי חברתי בנגיף הקורונה לוקה בחסר. 

העונים לסקר נשאלו גם על המשבר הכלכלי שנגרם בעקבות הנגיף, 53% אמרו שהוא מטפל בו היטב במאי ו-43% אמרו שנדרשים שיפורים. המספרים השתנו באופן דרמטי, כאשר 58% אמרו כי כעת הוא אינו מטפל בזה ורק 25% קוראים כי הטיפול בו טוב. ובנוגע לבקשת נתניהו על כך שיקבל החזרי מס באופן רטרואקטיבי על סך מאות אלפי שקלים, כ-24% היו בעד וכ-56% אמרו כי הם מתנגדים לבקשה.