ממשרד הבריאות נמסר כי ביממה האחרונה גדל מספר החולים בוירוס הקורונה ב-1,573 בני אדם, מומחים טוענים כי ישראל נמצאת כעת במקום ה-2 בעולם במספר הנדבקים באופן יחסי לכמות התושבים בעולם!. כמו כן, ארבעה אנשים נוספים מתו מהנגיף והביא את המספר הכולל של הרוגים מהוירוס שטילטל את העולם כולו והמדינה בפרט ל-375. כעת מספר החולים עומד על כ-23,000 אשר מתוכם 195 חולים מוגדרים כחולים במצב קשה-56 מונשמים . מספר הנדבקים בוירוס ירד מאמש, אך חשוב לציין כי זהו אחוז נדבקים גבוהה שיש להתייחס אליו בכובד ראש ולפעול בהתאם.

הממשלה החליטה לא להאריך את הסגר שהוטל על העיר החרדית ביתר עילית למרות המשך הכמות הגדולה באופן יחסי של חולי הקורונה בעיר ביחס לערים אחרות. על פי ממצאים סטטיסטיים שנתבצעו בביתר עילית כרבע מהחולים אשר מגיעים להיבדק בוירוס הקורונה נמצאים חיוביים, ללא כל צל של ספק אחוז אסטרונומי. כיום יש בעיר כ-700 תושבים אשר חולים בנגיף. עוד פריט סטטיסטי מעניין רק בארבע ערים נוספות אשר גדולות באופן ניכר מביתר עילית ערים כמו תל-אביב, אשדוד, ירושלים ובני ברק יש יותר חולים בוירוס הקורונה.


בפן הכלכלי של הנגיף, הערב ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הכלכלה ישראל כץ הכריזו באופן רשמי על מענק כלכלי רחב היקף לאזרחי המדינה. המענק הנמוך ביותר יהיה לאזרח בן 18 אשר יקבל 750 ש"ח, מענקים נוספים ינתנו לבעלי משפחות לפי כמות הילדים, וכמו כן ינתנו מענקים ותמריצים נוספים לבתי עסק ברחבי הארץ בכדי להחיות מחדש את הכלכלה. ראש הממשלה ציין כי יבוצעו בהמשך מספר צעדים נוספים בכדי לבלום ככל הניתן את התפרצותה החוזרת של המחלה וקרא באופן גלוי לכלל תושבי המדינה לשמור על כללי ההגיינה שמירת המרחק במרחב הציבורי על מנת שהבלימה תעשה על הצד הטוב ביותר, ויפה שעה אחת קודם.