עיריית תל אביב ואיגוד המלונות בתל אביב יחלו בקמפיין תיירותי חדש שיעודד את הישראלים לבקר בעיר בעקבות הירידה החדה בכמות התיירים בעקבות התפשטותו העולמית של נגיף הקורונה ועצירת הגעתם של התיירים מרחבי העולם בטח בתקופה זו של העונה בה אנו רגילים לראות את העיר תל אביב עמוסה באלפי ואף עשרות אלפי תל אביב שנהנים מחופי הים המסעדות מקומות הבילוי ושלל אטרקציות נוספות שהעיר מציאה.

ישראלים המבקרים בתל אביב יקבלו הטבות כגון הנחה משמעותית בשהות במלונות בעיר, סיורים ברחבי העיר במקומות המיוחדים שלה, מבצעים על אטרקציות תיירותיות ושימוש באופני העיר בחינם. קמפיין פרסום של משרד התיירות, שנועד לעודד תיירות פנים בכל רחבי ישראל, יחל באמצע יוני עד לסוף חודש יולי. קמפיין זה נועד בכדי לעודד את הישראלים לצאת ולהנות מכל הטוב שמדינת ישראל יכולה להציע לה בין אם מדובר במסעדות, אטרקציות, טיולים ברחבי הארץ וכו'.

ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, אמר בנושא כי "ענף התיירות המשגשג של תל אביב סיפק תעסוקה לאלפים עד לפרוץ נגיף הנגיף." "אנו נחושים להחזיר את הענף הזה לפעילותו המלאה תוך שמירה על הנחיות שהגיעו בעקבות הקורונה בחופים, מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים ואטרקציות אחרות." שר התיירות, אסף זמיר, אמר כי "משרד התיירות ואיגוד המלונות ימשיכו לשתף פעולה עם עיריית תל אביב לקידום התיירות למשך תקופת נגיף הנגיף ואף לאחר מכן". "הקיץ הוא זמן מצוין עבור ישראלים רבים שטרם ביקרו או חווים את תל אביב כדי למצוא את כל מה שיש לעיר להציע ולהתאהב בה."