התסריטאי עטור הפרסים קירק אליס נשכר לכתוב תסריט לסדרת הטלוויזיה המבוססת על הביוגרפיה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כך דווח השבוע במגזין Variety. על פי הדיווח, התוכנית של HBO, שכותרתה "ביבי", אמורה להיות מופקת על ידי חברת ההפקות התל-אביבית, אבוט המאירי, בבעלות קבוצת Fremantle Media Group.

אבוט חרירי ידוע בייצור גרסאות ישראליות לתוכניות ריאליטי בינלאומיות, כמו הישרדות אקס פקטור הרווק ועוד תוכניות רבות שזכו להצלחה טלוויזיונית רבה בארץ. הוא גם עומד מאחורי תוכנית הטלוויזיה הישראלית "שטיסל", שניתן לצפות בה כרגע בנטפליקס. אליס ידוע בעיקר בזכות עבודתו על מיניאטורות "ג'ון אדמס" ב -2008, המבוסס על ספרו זוכה פרס פוליצר של דייוויד מקוליכו, עבורו זכה בפרסים רבים והנחשקים ביותר בעולם הבידור לדוגמה שני פרסי אמי, גלובוס הזהב, בפרס WGA, בפרס פייבודי ובפרס הומניטאס.

"ביבי" יהיה גם עיבוד לספר שכתב בן כספית, עיתונאי ישראלי ואיש טלוויזיה מוערך, המכונה "שנות נתניהו". "הדיווח התובנה של בן כספית ממחיש כיצד החיים הפרטיים מעצבים תמיד את ענייני הציבור, ולא חסרים קונפליקטים או דעות כשמדובר בבנימין נתניהו," אמר אליס בהצהרה.