נטפליקס הסירה את סדרת המתח המשטרתית הבריטית באפריל בעקבות התמוטטותה של אימפריית הטלוויזיה הבינלאומית Kew Media Group. נטפליקס העבירה למנהלת של האימפריה שעברה תהליכי פירוק הצעה כספית לשמירה על הזכות להמשיך לשדר את הסדרה המצליחה ועוד סדרות נוספות מבית היוצר של Kew Media, והתעקשה היא כי התשלום יועבר למפיקים.

FTI Consulting דחתה את ההצעה הזו ובחודש שעבר מכרה את הספרייה של Kew Media Distribution לחברת Quiver Entertainment . הדרמה מוצגת כעת בנטפליקס במספר מדינות רבות ברחבי העולם ביניהן קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, צרפת, איטליה וכו'. עונות 1-4 ישוחזרו גם בבריטניה, אם כי הקטלוג המלא זמין כעת ב- BBC iPlayer. BritBox מחזיקה בזכויות בארה"ב.

החדשות עוקבות אחר המועד האחרון שחשף כי אולפני ITV הבטיחו למכור את הזכויות של עונה השישית "שחיטות" באופן בינלאומי. המפיק-מפיץ, שבבעלותו World Productions, היה רוצה לייצג את כל שש העונות של התוכנית, והוא יעשה כל שביכולתו על מנת לעשות זאת ובכך להגדיל את הכנסותיו בעקבות הצפיות הרבות הצפויות להיות לסדרה זו ברחבי העולם ברשת הסטרימינג המצליחה ששינתה את תרבות הצפייה העולמית בעת האחרונה.