בתקופת הקורונה בה רבים נמצאים רוב הזמן בבתיהם ומעוניינים הם לצפות בסרט או סדרה טובה שתעביר להם את הזמן בנעימים. עומדת בפניהם האופציה לצפות בסרטי אקשן משובחים בכיכובן של הכוכבות ההוליוודיות הגדולות ביותר בימינו בין אם מדובר בסקרלט ג'והנסון, ג'ניפר לורנס ועוד. אותם סרטים מורכבים מקאסטים אדירים של שחקנים מוכשרים, קומיים ומרגשים יחדיו אשר מעניקים לצופה כמה רגעים של הנאה ומנוחה בתקופה מאתגרת זו. הנה כמה סרטים שהמערכת שלנו בחרה כסרטים המומלצים ביותר המבליטים את הגירל פואר.

לוסי

הסרט יצא בשנת 2014 וזכה להצלחה כבירה ועד היום נחשב לאחד הסרטים הטוב ביותר בג'אנר שלו. לסרט יש קאסט המורכב מכוכבים מהשורה הראשונה, בראש ובראשונה סקרלט ג'והנסון, ואליה מצטרפים מורגן פרימן, צ'וי מין-סיק ואמר וואקד. איך אפשר שלא להתאהב בלוסי אשר מפגינה יכולות מופלאות על המסך בין אם מדובר בסצנות האקשן המושקעות והמשחק המשובח שגורם לנו להתאהב בסקרלט כל פעם מחדש.

משחקי הרעב

במרכז הסרט עומדת השחקנית המדהימה ששבתה את לבנו מהרגע הראשון אותה ראינו ג'ניפר לורנס. בסרט נבחרו 12 זוגות בן ובת ממחוזות שונים המתמודדים באירוע שנתי של הטלוויזיה המקומית הנקרא כשם הסרט "משחקי הרעב". לורנס משחקת את קטניס אוורדין ואלייה מצטרפים פיטה מלארק (בגילומה של ג'וש האצ'רסון) וגייל האתורן (ליאם המסוורת'), ועוד שחקנים רבים וטובים אשר מרכיבים צוות שחקנים נפלא. הסרט רווי בקטעי אקשן מעולים לצד רגעים דרמטיים ורומנטיים הנגעו לליבנו.

קולומביאנה

הסרט בבימוי אוליבייה מגטון הוא סיפור נקמה מתגלגל שיוסיף למרתון הסרטים המושלם שלך בסוף השבוע. עבור מי שחובב תעלומות רצח, קולומביאנה היא הבחירה המוצלחת ביותר שאנו יכולים להציע. הסרט מציג את השחקנית המדהימה זואי סלדנה בשם קטליה רסטרו שמאמנת את עצמה במשך שנים רבות מהיותה צעירה בכדי לנקום את מות הוריה, שנרצחו מול עינייה על ידי עבריין ידוע בבוגוטה דון לואיס (אותו משחק בטו בניט). שחקנים מוכשרים נוספים אשר משתפים פעולה לסרט האקשן אשר זכה לבאז רב באותה תקופה בה יצא הינם ג'ורדי מולה, לני ג'יימס, מייקל ורטן ועוד רבים וטובים.