הצילום השנוי במחלוקת הועלה לרשתות החברתיות, והצביעו על הציוצים הוויראליים שלמטה על ידי הצלם הידוע. "אני לא יכול לעשות את זה .. לאיש הזה יש 8 מיליון עוקבים", נכתב בציוץ הראשון. "מה זה לעזאזל?? קהילת הצילום שלנו צריכה לעשות דברים יותר טובים. " ItsThreeSixty מתייחס לסרטון שפורסם ב- TikTok של סטמפלבסקי , בו הוא מוצא שתי נערות צעירות – האחת שחורה, השנייה לבנה – ומשכנע אותן לדגמן עבורו בכדי "להעלות את המודעות למצב הנוכחי הקורה בארה"ב." אך למרות שכוונותיו היו אולי חיוביות, התגובה של הקהילה שעליה ניסה לתמוך הייתה כל דבר אחר.

"זה לא לא בדיחה. או משהו שאפשר לצחוק עליו", כותב ItsThreeSixty בציוץ המשך. "זה משפיל בלשון המעטה. האיש הזה מנסה לנצל את מה שעובר עלינו. זה ברור ונראה לעין אני נגעל … " נראה כי מרבית התשובות הנוספות הסכימו לדבריו, כאשר משתמש אחד הצביע על כך ש"הכוונות הטובות" של סטמפלבסקי נשללו עוד יותר מהעובדה שהוא קרא לאחד הספונסרים שלו לספק את פצצות העשן אשר השתמשו בהם במהלך הצילומים.

הציוצים של המשתמשים בטוויטר בעיקר ציינו כי תמונה זו מעוררת בהם חלחלה ומאשימים הם את הצלם הידוע סטמפלבסקי בניצול המצב לטובת רווח אישי משהו שלא נהוג לעשות בטח בתקופה רגישה שכזאת. היו גם מספר ידוענים בענף הצילום כמו הצלם היפני האנטר שכינה את מעשהו של סטמפלבסקי פתטי.

עם זאת, נראה כי תשומת הלב אליו זכה הצילום זכה לצפיות רבות ומכאן אנו למדים כמו במשפט הידוע שכנראה אין פרסום רע ועצם זה שרושמים את שמך נכון זה הדבר החשוב ביותר. הקליפ שזכה ב-20 מיליון צפיות ב- TikTok נכון להיום מספר הצפיות הרבה ביותר מתוכנו של סטמפלבסקי . סדרת התמונות באינסטגרם קיבלה מעל 44K לייקים ובעיקר תגובות חיוביות מצד עוקביו ברשת חברתית זו.

בעוד שצילום התמונות נקרא הכל מהשפלות, מגעילות, עד קריצות – והסבר נותן החסות הותיר טעם רע – סטמפלבסקי אכן תרם לחשיפה של המאבק ועליית המודעות במקביל לעליית הצפיות בפרופיליו האישיים בזכות צילום הזה, ועודד את עוקביו לתרום ולעזור במצב בו שרוייה כעת הקהילה האפרו-אמריקנית ברחבי אמריקה. בראש עמוד האינסטגרם שלו ישנם קישורים למספר ארגוני צדקה וקמפיינים אליהם מפנה סטמפלבסקי את עוקביו.