צמד הפופ המצליח בישראל שהוציא אינספור להיטים ששיגעו את המדינה סטטיק ובנאל, התחברו ביחד עם הזמרת המוכשרת נסרין קאדרי כדי לשחרר את הלהיט הבא "חביב אלבי", שהוא שיר הגאווה הרשמי של עיריית תל אביב-יפו, במסגרת חגיגות הגאווה. 

השיר הוא המנון שמדגיש אופטימיות חגיגה ואת המגוון שמציעה העיר תל אביב-יפו וקהילת הלהט"ב שלה. הצמד המצליח והזמרת המעולה שרים ורוקדים ועושים הרבה שמח בקליפ החדש, תוך כדי שהם מוקפים בחברי הקהילה הגאה שמצטרפים אליהם ביחד כדי להעביר את המסר של השיר של אהבה וסובלנות. השיר, שמשלב בעיקר אנגלית ועברית עם קצת ערבית, מבקש מהמאזינים לאהוב ולקבל אחד את השני כמו שאוהבים את העיר תל אביב. יש בו אווירה מוזיקלית ים תיכונית ומשתתפים בו בנוסף חברי קהילה נוספים. 

לשלושת הטלאנטים שמופיעים בקליפ יש רקע מגוון המחזק את מסר השיר של קבלת האחר ואהבת הגיוון. סטטיק אומץ, בן אל הוא בנו של הזמר המזרחי, שימי תבורי; ונסרין היא זמרת ערבייה שהתגיירה. השיר מבוצע במקומות שונים ברחבי העיר תל אביב יפו שנבנים בימים אלו או שופצו זה עתה, כמו מנהרה במערכת הרכבת הקלה, אצטדיון בלומפילד ועוד מקומות המראים את התפתחותה והתחדשותה של העיר. את השיר כתבו סטטיק ג'ורדי מנהל הצמד, מי שעוד היה חלק בלתי נפרד ביצירת השיר והיוזמה הינם רומן באטצ'בסקי, שירזי, בתמיכת עיריית תל אביב-יפו.