שוקי מטילי הכסף ממשיך להיות עם תנודות חדות מעלה ומטה, כאשר רמת ה- $ 17 שמתחתם מציעה תמיכה ואילו רמת 18 $ מעל מציעה התנגדות. יתר על כן, רמת ה- $ 18 כוללת פער שמעליו, שעל אף שמילא בעבר, עליו להמשיך ולהציע מעט התנגדות.  השאלה כעת היא האם אנחנו פשוט מנסים לבנות תנופה כדי לעלות גבוה יותר ולהגיע לכיוון 19 דולר, או ששוק זה ימשיך ליפול? אם נשבר מתחת לרמה של $ 17 אני חושב שרמת התמיכה הבאה תהיה EMA של 200 יום, שיושבת כרגע ברמה של 16.38 $.

אני גם מאמין ש- 50 יום ה- EMA שיושב ממש מתחת לרמה של $ 16 יציע תמיכה רבה. זה היה סימן חזק במיוחד, ויש לתהות האם כסף נסחר בביקוש תעשייתי או לא, או אם הוא נסחר בסחר במתכות יקרות. החשד שהאחרון מבין השניים עומד להיות התשובה בסופו של דבר, אבל המרכיב התעשייתי של הכסף ממשיך לפעול נגדו באופן כללי.

אם אתם מחפשים סחר במתכות יקרות, כסף הוא דרך אחת לעשות זאת, אבל זה יהיה הרבה יותר טעים מבחינת התנודתיות שלי לסחור בזהב מאשר כסף. אני לא אומר ששווי מטילי הכסף יכול לעלות גבוה יותר, רק שהוא יכול גם לרדת הרבה יותר מהר. יתרה מזאת, החוזים העתידיים על הכסף הם יקרים בהרבה מחוזי הזהב, כך שגם אספקט זה נכנס לתמונה ועלול לגרום לתחרות ופגיעה בשוק זה.