עזיבתו מגיעה כאשר HP החליטה לערוך שינוי מבנה עסקי לאחר שנים רבות שלא עשתה זאת, החברה זכתה לגדילה עצומה בקנה מידה עולמי . מחליפו המיועד הינו חיים לויט, עתיר הניסיון והידע. בר-שני היה מוכר היטב במדינות רבות בעולם בזכות פועלו הנרחב, ונוכחות עקבית בתערוכות סחר מקומיות ובאירועי Dscoop, דיבר בקלות וברהיטות על תעשיית הדפוס, הסביבה העסקית הרחבה יותר ועל HP Indigo.

עם רקע בכימיה, הוא הצטרף לאינדיגו בשנת 1995 שנתיים לאחר שפרץ לעולם הדפוס. לאחר מכן, עבד בתפקידים בכירים שונים, לפני שהפך למנכ"ל בשנת 2004, למעשה למעשה בר-שני עמד בראש החברה. במהלך 16 השנים האחרונות. בר-שני הובילה את HP Indigo לצמיחה מתמדת תוך כדי התבססות והפיכה לאחד היזמים הגדולים בענף הדפוס.

HP Indigo נמצאת כעת בדור השישי שלה מבחינת התפתחותה הטכנולוגי. רק בחודש שעבר השיקה את הפורטפוליו החדש שלה, שהציג טכנולוגיה חדשה להדפסה מסחרית בשנים האחרונות השיגה חברת HP Indigo כמה מכירות ענקיות כמו המכירה ל- Vistaprint Cimpress, Shutterfly, והעסקה של 100 מיליון דולר השנה עם מדפסות גמישות סטארט-אפ e-Pac. אולם עסקי הליבה של HP נותרו עם חברות פרטיות.

קצת על החברה המצליחה, Indigo הוקמה בשנת 1977 הטכנולוגיות הראשוניות שהיא פיתחה בדמות ה- e-Print 1000 הושקה בתערוכת הסחר הבריטית Ipex בשנת 1993. HP לקחה אחזקה בסך 100 מיליון דולר בשנת 2000, שנה לאחר מכן HP קנתה את כל החברה תמורת 629 מיליון דולר, עם הבטחה לבונוס שמן על סך 150 מיליון דולרים במידה והחברה תעמוד ביעדי הכנסות אשר הוצבו על ידי ראשי HP דיאז.