בזמן התפשטות נגיף הקורונה ואבטלה כבדה במרבית ממדינות העולם,  דניס צ'רקוב ומישל טרוני מציעים אפשרות ליצירת הכנסה אקטיבית מהבית או יצירת הכנסה פסיבית ללא שום התעסקות והשקעה של זמן מצד הרוכשים בסכום סמלי של כמה מאות שקלים חד פעמי, או השקעה של זמן מהבית. קיים שוק שמתפתח כתוצאה מהתפשטות נגיף הקורונה והאבטלה אצל מרבית מאוכלוסיית העולם, המביא עמו אופציה רווחית וכמעט נטולת סיכון. יתכן מאוד שזו המגמה הבאה בעולם ההשקעות הקטנות – נדל"ן דיגיטלי. מהו נדל"ן דיגיטלי ? איך בונים נכס וכיצד לייצר ממנו הכנסה פסיבית בכל חודש ?  אז למי שחדש בתחום השיווק באינטרנט ומעולם לא שמע את המונח "נכס דיגיטלי" או נדל"ן דיגיטלי, אני פותח בהגדרה קצרה של מה בכלל קניין דיגיטלי?

מהו נכס דיגיטלי?

כאשר אנו שומעים את המילה "נכס" אנו מקשרים אותו ישירות לנכס פיזי כמו דירה, משרד או קרקע, נכסים כאלה מאפשרים לנו לייצר הכנסה חודשית פסיבית מהשכרת שטחי פרסום למפרסמים או לחברת גדולות ואמינות כמו גוגל, אמזון ועוד. יש כאלה שמשקיעים כדי להשאיר משהו לילדים או לנכדים, ויש כאלה שמשקיעים כדי לייצר לעצמם תחליף להכנסה בזמן האבטלה והישיבה בבית. כמו שישנם נכסים פיזיים (נדל"ן – דירה / משרד / מגרש וכו '…), הנדל"ן הדיגיטלי הוא בדיוק אותו רעיון, עם הבדלים קטנים ומשמעותיים:

  1. נכס דיגיטלי הוא נכס הנמצא באינטרנט שלא מושפע מאבטלה. כדי להקים נכס דיגיטלי, אין צורך להשקיע מיליוני שקלים וההשקעה נמוכה בהרבה ומסתכמת בכמה מאות שקלים בלבד חד פעמי.
  2. באמצעות רכוש דיגיטלי תוכלו לייצר הכנסה פסיבית גבוהה בהרבה משכר של דירה או משרד.
  3. כדי שנוכל להבין כיצד זה עובד באופן מקוון, עלינו להבין עוד 2 מונחים חשובים מאוד בשיווק באינטרנט:

תנועת גולשים = מספר המבקרים שיש לנו בנכס הדיגיטלי שלנו. ככל שיש לנו יותר מבקרים בכל חודש, כך הפוטנציאל של ערך הנכס הדיגיטלי שלנו גדול יותר, ונוכל לייצר רווחים גבוהים יותר. כיום תנועת הגולשים רק הולכת וגדלה בעקבות האבטלה כתוצאה מהתפשטות נגיף הקורונה.

מונטיזציה = מונטיזציה היא בעצם הדרך בה אנו מתרגמים את תנועת המשתמשים בנכס הדיגיטלי שלנו לכסף.

בזמן התפשטות נגיף הקורונה ואבטלה במרבית ממדינות העולם, קיימת אפשרות ליצירת הכנסה מהדיגיטל. תחום שההכנסות רק הולכות וגדלות מפרסומות כתוצאה מהגדילה בגלישה באינטרנט אצל מרבית מאוכלוסיית העולם.

לתיאום שיחת או פגישת ייעוץ ללא עלות חייגו 0502277155 או השאירו פרטים

האם באמת ניתן להתפרנס מנדלן דיגיטלי?

האמת, זה בהחלט אפשרי, וכנראה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. האינטרנט והעולם החדש פתחו דלתות לרוב האנשים בעולם (בעלי גישה לחשמל, מחשב ואינטרנט) מוזר ככל שזה נשמע – זה באמת תלוי רק בכם או באנשים שעובדים עבורכם כמו דניס ומישל. שלושת המרכיבים הראשונים הם קריטיים לתהליך, אך הרביעי הוא כנראה החשוב ביותר – מוטיבציה. כל מי שמוכן להגיע להכנסה כמעט פסיבית מסוימת בעזרת האינטרנט יגיע כנראה לשם. היתרון המשמעותי ביותר בנכסים דיגיטליים, הוא הכנסות מהאינטרנט, כך אנו מבטלים את המשוואה המקובלת של זמן = כסף. אתה לא מוכר זמן, אתה מוכר ערך. אתרים פעילים 24/7 ולא זקוקים לזמינות שלך. המשמעות היא שניתן להגדיל את ההכנסה באופן אקספוננציאלי – גדילה מערכתית (מילה מגניבה, נכון?) מכיוון שאין גבול למספר הנכסים שניתן להקים, וכמעט ואין גבול למספר הגולשים באינטרנט ויש יותר מ 4 מיליארד גולשים בחודש בשפה האנגלית !

אילו סוגים של נכסים דיגיטליים קיימים?

באופן כללי, כל פלטפורמה ברחבי האינטרנט יכולה להיחשב כמקור לנכסים דיגיטליים, למשל:

  1. קבוצת פייסבוק עם עשרות אלפי חברים – זה נכס דיגיטלי.
  2. ערוץ יוטיוב עם אלפי מנויים וצפיות – זה נכס דיגיטלי.
  3. עמוד אינסטגרם עם אלפי עוקבים – זה נכס דיגיטלי.

כפי שאתם בטח יודעים לדניס צ'רקוב ומישל טרוני יש מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות דבר המאפשר להם לייצר הכנסה יציבה ללא תלות במקום העבודה. כעת בעקבות המצב, גם אתם יכולים לייצר הכנסה אקטיבית והכנסה פסיבית ביחד איתם. בסופו של יום, אם אנו מנהלים קבוצת פייסבוק או ערוץ יוטיוב, אנו כפופים למדיניות של גוגל ופייסבוק יכולים לסגור לנו את הערוץ או הקבוצה שלנו יום בהיר אחד ללא שום הודעה אם הם חושבים שעשינו משהו שגוי. המשמעות היא רמת סיכון גבוהה מאוד, בה מקור ההכנסה שלנו יכול לקרוס ולהימחק ללא הודעה מוקדמת.

 מה הפתרון ? אתר אינטרנט או בלוג

כשאנחנו מקימים אתר משלנו אנו הבעלים ואף אחד לא יכול לסגור אותו, זה ממש כמו דירה הרשומה בטאבו. אז כשרוצים להרוויח כסף באופן מקוון באמצעות השקעה בנדל"ן דיגיטלי, ליבת התהליך כולו היא הקמת אתר משלנו אליו נתחיל להזרים תנועה ולתרגם את המשתמשים לכסף (רווחים). במקרה שלנו הכל כבר קיים.

לסיכום, אנו ממליצים לחלק את הנכסים הדיגיטליים שלנו לשתי רמות:

  1. נכס ראשי דיגיטלי – אתר האינטרנט שלנו
  2. נכס דיגיטלי משני – ערוץ יוטיוב, קבוצת פייסבוק וכו '…

איך התהליך עובד?

כעת נלך צעד אחד קדימה ונבין כיצד התהליך עובד. ראשית, עלינו לבחור נישה מסוימת, למשל, ירידה במשקל ודיאטה. בשלב הראשון הקמנו נכס דיגיטלי ראשוני של אתר אינטרנט שיעסוק בירידה במשקל ודיאטה. במקרה שלנו, אנו עושים את הבחירה עבורכם ללא התעסקות מצידכם. 

בשלב השני, נבנה נכסים דיגיטליים משניים כמו ערוץ היוטיוב, קבוצת הפייסבוק, עמוד הפייסבוק וכו '. גם כאן, יש לנו נכסים משניים קיימים עם מאות אלפי עוקבים עם מיליוני צפיות בסרטונים כך שיוטיוב משלמים לנו כסף על צפיות של קהל הגולשים.

בשלב השלישי, נתחיל לייצר תוכן מעניין בנישה שלנו ונפרסם על הנכסים הדיגיטליים שלנו כדי לייצר תנועה לאתר. בשלב הרביעי, נתחיל להרוויח כסף באופן מקוון.

כיצד ניתן לייצר הכנסה נוספת באמצעות נכס דיגיטלי ? 

לתיאום שיחת או פגישת ייעוץ ללא עלות חייגו 0502277155 או השאירו פרטים

תוכן קריינות – אריאל אהרוני

מומחה לשיווק ויועץ משכנתאות