שער הליש"ט זינק באופן ניכר במהלך יום המסחר שנערך ביום שישי שוב, בניגוד מוחלט לתחזיות המומחים אשר חזו ירידה חדה של שער הליש"ט כשמדובר בהשוואה לשער הדולר האמריקאי ושערים אחרים ברחבי העולם. לאחר עלייה זו מומחים רבים בוחנים את התרחישים שיגיעו לאחר עלייה חדה זו , כמו מצב בו בסופו של דבר תהיינה ירידה מתונה שתאזן את העליות האחרונות של המטבע הבריטי.

מומחים טוענים כי הירידה של שער הליש"ט בהשוואה אל מול הדולר כמובן תגיע לרמה של 1.30 לפחות בשלב זה על מנת להרים את שוק המסחר בבורסה למחיר טוב יותר שיעודד יותר מסחר. אך כמו בכל תחום של השקעות בטח כאשר מדובר בשוק המסחר במטבעות תחזיות לחוד ומציאות לחוד. אין לדעת אם רכישה בזמן זה בו הכלכלה העולמית נמצאת בטלטלה חסרת מעצור בעקבות נגיף הקורונה תוביל לרווח גדול או שמא להפסד מה שניתן לומר בריש גלי הוא שאנשים פזיזים וחסרי ניסיון אשר בוחרים להשקיע בתחום זה בדרך הבטוחה כמעט להפסד כספי.

אז מה כן צריך לעשות? חשוב להיות מוכן לכל תרחיש גם לתרחיש בו שער הליש"ט ימשיך להמריא אל על, לבדוק בכל יום מה מצבו לעומת השערים האחרים ובמקביל לנטר את ההזדמנות הנכונה בו הגיעה לפיק שלו בכדי להרוויח ובגדול.. נכון לעכשיו יחס הסיכון הנו גבוה מאוד ואינו מטיב עם קהל המשקיעים, ואם נראה שהשוק ממשיך לעלות גבוה יותר, צריך לזכור כי הנסיקה הולכת להיות דרסטית אפילו עוד יותר. אז צריך להיעזר בסבלנות כשמדובר במסחר במטבעות זהו המפתח להצלחה, ובשילוב עם חושים נכונים בזיהוי הטיימינג המדויק להמרת הכסף תוכלו להנות מכיס שמן וחיוך מרוח על הפנים.